Švédsko - cestovní průvodce

SklademDostupnost:

778  s DPH Běžná cena:
199  s DPHInternetová cena:
-74%
!
Množství:
ks
Švédsko - cestovní průvodce

Popis produktu

Průvodce po Švédsku představuje skvělou pomůcku při cestách touto fascinující a často neprávem přehlíženou zemí.

Jen pouhá zmínka o Švédsku vykouzlí zvučné představy: vrcholky hor pokryté sněhem, sobi toulající se hlubokými zelenými lesy, dny bez stmívání a půlnoční slunce.. Ale pokud vynecháme tak známé pojmy, jako je ABBA, IKEA a Volvo, je Švédsko poměrně neznámou zemí. je nejrozlehlejší ze skandinávských států, rozlohou dvakrát větší než Británie, ale má stěží 9 miliónů obyvatel. Města jsou bezpečnými místy, kde život plyne v poklidu, městská doprava je levná a jezdí načas a krajinu zdobí, kam až oko dohlédne, borovicové, smrkové a březové lesy a křišťálově průzračná jezera, která svádí ke koupání. Nemluvě o nejčistším vzduchu, jaký jste kdy dýchyli. Nelze nezmínit pláže na jižním a západním pobřeží, kde nepotkáte davy lidí a které patří k nejznamenitějším k Evropě.

Průvodce ocení nejen cestovatelé, ale pro bohatství, důkladnost a rozmanitost informací také všichni, kdo se zajímají o švédskou historii a kulturu.
Nabízí poutavé popisy hlubokých lesů a jezer s neuvěřitelně čistou vodou, velkých elegantních měst a také odlehlých vesnic v dalekém Laponsku. Najdete zde podrobné líčení historických pamětihodností i výklad historie, nástin politických událostí, informace o přírodě a hlavně zasvěcené texty o švédské kultuře a lidových zvycích.

Z prestižní britské řady Rough Guides.

Související zboží


Napište nám
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Doporučte nás


Prodejna Olomouc
Prodejna Olomouc
Kontakty
Excart Maps s.r.o.
Kubelíkova 329, 779 00 Bystrovany
e-mail: info@kralovstvimap.cz
tel: 733 540 183, 737 301 352
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
JavaScript musí být povolen