Stírací plakát Bucketlist Wonders

SklademDostupnost:

Stírací plakát Bucketlist Wonders

vyberte si variantu

Běžná cena
s DPH
Cena
bez DPH
Cena
s DPH
-22% !
899  635  699 
Množství:
ks
  1 363  1 499 
Množství:
ks
  1 363  1 499 
Množství:
ks

Popis produktu

Každý už slyšel o 7 divech světa. Ale málokdo zná další úžasné památky. Chceš poznat 100 nejkrásnějších míst z celého světa? Pak je plakát 100 Blacklist Wonders přesně pro tebe! Objev stovku unikátních divů a zaznamenej si je do stíracího plakátu.


Pro opravdové cestovatele

Stírací plakát je unikátní seznam 100 nejpůsobivějších míst na světě, která stojí za návštěvu. Užij si jeho minimalistický design se stříbrnou stírací vrstvou. Plakát je skvělou ozdobou domova a jako originální dárek potěší i tvé přátele a rodinu. Sbírej zážitky a setři krycí vrstvu každého místa, které jsi navštívil. Inspiruj se a vydej se do dalšího nádherného koutu světa. Památky jsou rozdělené podle kontinentů. V seznamu najdeš přírodní objekty i pamětihodnosti, které vytvořili lidé. Od starověkých až po moderní architekturu. Od snadno dostupných po náročnější. Zjisti, jak rozmanitý a vzrušující je náš svět.
Související zboží


Napište nám
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Doporučte nás


Prodejna Olomouc
Prodejna Olomouc
Kontakty
Excart Maps s.r.o.
Kubelíkova 329, 779 00 Bystrovany
e-mail: info@kralovstvimap.cz
tel: 733 540 183, 737 301 352
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
JavaScript musí být povolen