Stírací mapa světa Travel Map Holiday World

SklademDostupnost:

Stírací mapa světa Travel Map Holiday World

vyberte si variantu

Cena
bez DPH
Cena
s DPH
  809  890 
Množství:
ks
  1 536  1 690 
Množství:
ks

Popis produktu

Vydej se na dovolenou se stírací mapou světa Travel Map Holiday World a vtiskni svým zážitkům zářivé barvy! Do stírací mapy můžeš libovolně psát a kreslit. Při plánování tras ti pomůže i praktický check-list. A až mapu světa pověsíš na stěnu, uvidíš, jak pestrou historii máš za sebou a co skvělého tě ještě čeká. Stírací mapa Travel Map Holiday World je tu pro každého, kdo miluje prázniny!
Prázndniny budou letos jiné, lepší! Travel Map Holiday World v atraktivním provedení je totiž skvělým společníkem na dovolené, se kterým se nenudíš. Setři navštívené destinace a doma si pak připomeň, co všechno tě ještě čeká. Kvalitní materiály mapy tě jen tak nezradí.
Prázninová stírací mapa patří do povinné výbavy každého cestovatele. Nástěnná mapa světa se skvěle vyjímá ve tvém pokoji nebo pracovně a je i skvělým dárkem pro tvou rodinu či přátele, kteří milují cestování.Své zážitky z práznin budeš mít denně před očima.

Svou stírací mapu světa Travel Map Holiday World dostaneš v pevném tubusu, takže ji můžeš v klidu sbalit s sebou do kufru. Nepoškodí ji turbulence ani písek z pláže! Veselý design balení navíc potěší hned na první pohled. A pokud si rád jako správný cestovatel hraješ, na tubusu najdeš i výzvu - splnit úkol v zemi, ve které právě jsi. Dokážeš to?

 
Související zboží


Napište nám
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Doporučte nás


Prodejna Olomouc
Prodejna Olomouc
Kontakty
Excart Maps s.r.o.
Kubelíkova 329, 779 00 Bystrovany
e-mail: info@kralovstvimap.cz
tel: 733 540 183, 737 301 352
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
JavaScript musí být povolen