Stírací mapa světa Travel Map Geography

SklademDostupnost:

Stírací mapa světa Travel Map Geography

vyberte si variantu

Cena
bez DPH
Cena
s DPH
  900  990 
Množství:
ks
  1 718  1 890 
Množství:
ks
  1 809  1 990 
Množství:
ks
  1 809  1 990 
Množství:
ks
  1 809  1 990 
Množství:
ks
  1 809  1 990 
Množství:
ks

Popis produktu

Stírací mapa Travel Map Geography není jen tak obyčejná nástěnná mapa. Pomůže ti atraktivním způsobem objevovat svět v celé jeho kráse. Setři mincí místa, která jsi navštívil, a postupně odhal všchny města, regiony, země i kontinenty. Stírací mapa Travel Map Geography tě potěší podrobným členěním svět a ukáže ti, jak bohatá je tvoje cestovatelská historie.

Zanechávej ve svém cestování nesmazatelnou stopu ! Stírací mapa Travel Map Geography je čerstvou novinkou, která potěší všechny cestovatele. Pokud máš rád podrobné mapy světa, je tohle to, co hledáš. Setřením vrchní vrstvy postupně objevuješ svět po částech - přes regiony, státy, provincie, až po celé kontinenty. V mapě najdeš přes 10 000 různých měst a míst, které můžeš označit..

Procestuj americké státy, vydej se do jednotlivých provincií Kanady, probádej všechny geografické poklady Afriky. Stírací mapa Travel Map Geography ti to umožní. K dispozici ti jsou navíc i vlaječky, které můžeš jako v dávných dobách přišpendlit do mapy a označit s nimi své cesty. Nezapomeň stírací mapu pověsit na zeď, aby se tvé cestovatelské zážitky vyjímaly už na první pohled. A pokud nechceš cestovat sám, věnuj stírací mapu jako dárek svým přátelům.

Stírací mapu Travel Map Geography zabalíme do pevného tubusu, aby se při tvém cestování nepoškodila. Tubus má zajímavý design, který poslouží i jako krásné balení dárku.
 
Související zboží


Napište nám
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Doporučte nás


Prodejna Olomouc
Prodejna Olomouc
Kontakty
Excart Maps s.r.o.
Kubelíkova 329, 779 00 Bystrovany
e-mail: info@kralovstvimap.cz
tel: 733 540 183, 737 301 352
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
JavaScript musí být povolen