Stírací mapa Evropy Travel Map Europe Silver

SklademDostupnost:

Stírací mapa Evropy Travel Map Europe Silver

vyberte si variantu

Běžná cena
s DPH
Cena
bez DPH
Cena
s DPH
-13% !
899  709  780 
Množství:
ks
  1 536  1 690 
Množství:
ks

Popis produktu

Vydej se do úzkých uliček Vídně, projdi se po pláži ve Španělsku a vychutnej si croissant v Paříži. Pro milovníky cestování po Evropě je tu nová stírací mapa Travel Map Silver Europe. Zaznamenávej své cesty Evropou, setři místa, která jsi navštívil, a představuj si, kam se vydáš příště. Stírací mapa Evropy Travel Map je i skvělým dárkem pro tvé přátele.
Hledáš unikátní mapu Evropy? Stylová stírací map Travel Map Silver Europe je pro tebe jako stvořená! Stírej mincí země, které jsi procestoval, zapisuj poznámky, zakresluj trasy a vytvoř si svůj osobitý cestovatelský deníček. Veselé barvy jednotlivých zemí ti připomenou, jak zařivé jsou tvé zážitky.
Stírací mapu Travel Map snadno zabalíš do kufru. Je vyrobená z odolného materiálu a zabelná do pevného tubusu, takže vydrží horské túry v Alpách, ochutnávání španělské Paelly i projížďky gondolou v Benátkách. A až přijdeš domů, ze stírací mapy Evropy snadno uděláš nástěnnou mapu. Své zážitky budeš mít při sobě v obýváku nebo třeba v kuchyni. Stírací mapa Evropy Travel Map je také netradičním dárkem pro tvé přátele z klubu cestovatelů.
Před poškozením chrání mapu designový tubus, který řeší i problém, jak dárek zabalit. Máš rád hry? Tak to tě potěší kvíz na tubusu, ve kterém je třeba propojit Evropské státy s hlavními městy. Soutěž s přáteli ve znalostech v zeměpisu!

Související zboží


Napište nám
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Doporučte nás


Prodejna Olomouc
Prodejna Olomouc
Kontakty
Excart Maps s.r.o.
Kubelíkova 329, 779 00 Bystrovany
e-mail: info@kralovstvimap.cz
tel: 733 540 183, 737 301 352
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
JavaScript musí být povolen