Nástěnná dřevěná mapa Evropy XXL 156 x 136 cm

Kód: 168EU03-A1
Neohodnoceno
Značka: 68travel
9 230 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

3D dřevěná mapa Evropy

je perfektním způsobem, jak dostat náš starý kontinent na stěnu svého pokoje, haly, obývacího pokoje, kanceláře nebo chaty. Kombinací řezání, gravírování a ručního barvení a lepení vzniká originální a hodnotný produkt. Tyto techniky vytvářejí úžasný 3D efekt, který oživí každý prostor na stěně a potěší srdce i duši každého milovníka cestování. Každá mapa je jedinečná, protože je vyrobena ručně s individuálním přístupem ke každému detailu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak připevnit mapu na zeď?

Už samotná instalace je malou cestou kolem světa

Každá mapa je dodávána s návodem na jednoduchou montáž na stěnu. Dřevěné panely lze upevnit montážním lepidlem, silnou oboustrannou lepící páskou (páska je součást balení) nebo jiným podobným způsobem (lepidla nejsou součástí balení). Různé povrchy mohou vyžadovat různá montážní řešení.

Mapa sestává z větších dřevěných panelů: Severní Amerika, Jižní Amerika, Evropa a Asie (separátně 2 panely v edici MEGA), Afrika, Austrálie, Grónsko a různé menší ostrovy. Explorer edice také obsahuje panel památníků a atrakcí. Adventurer edice obsahuje jednovrstvý panel Antarktidy. Funguje to jako puzzle. Instalace je velmi jednoduchá a zabere něco kolem 2 hodin času.

  1. 2 větší panely (Evropa + Asie a Severní Amerika) mají každý na zadní straně výklenky na zavěšení – háček / vruty (nejsou součástí balení) je nutné aplikovat na stěnu a následně na ně zavěsit panely. Tyto montážní body jsou zvýrazněny i v přiloženém montážním návodu. K připevnění těchto panelů na stěnu lze použít i silnou oboustrannou lepicí pásku (součást balení). Zahrnuté šablony se používají ke správnému umístění těchto panelů.
  2. Ostatní dřevěné panely, ostrovy a další menší prvky jsou lehčí a pro trvalé upevnění jednotlivých kusů na stěnu se obvykle používá lepidlo (např. montážní lepidlo).

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné mapy
Záruka: 2 roky
Druh: dřevěná mapa
Oblast: Evropa
Jazyk: anglicky
Rozměr: 150 x 136 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: