Malawi Travel Guide / cestovní průvodce

SklademDostupnost:

729  s DPH Běžná cena:
487  s DPHInternetová cena:
-33%
!
Množství:
ks
Malawi Travel Guide / cestovní průvodce

Popis produktu

Cestovní průvodce v angličtině určený zejména pro individuální turistiku. Velké množství praktických rad všeho druhu je doplněno popisy turistických zajímavostí, tipy na outdoorové aktivity, kontakty na ubytování, mapami a plánky.

 

This is the only standalone guidebook to the self-styled 'Warm Heart of Africa'. Accessible, affordable and tranquil, Malawi is dominated by the scenic splendour of Lake Malawi, running for 500km through the Great Rift Valley. Elsewhere are numerous little-visited mountains, forests, game reserves and rock art sites. This updated covers everything from wildlife viewing and lakeshore idylls to the best lodgings and eateries for all budgets as well as several significant political changes. Important developments include the conversion of Majete Game Reserve to a fenced 'Big Five' reserve with a world class safari camp.


Paperback, 320 pages
16pp colour photos & 44 maps
Published: 2013
Související zboží


Napište nám
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Doporučte nás


Mohlo by vás zajímat
Prodejna Olomouc
Prodejna Olomouc
Kontakty
Excart Maps s.r.o.
Kubelíkova 329, 779 00 Bystrovany
e-mail: info@kralovstvimap.cz
tel: 733 540 183, 737 301 352
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
JavaScript musí být povolen