Basic Facts about Canada - nástěnná mapa 160 x 120 cm

1 - 2 týdnyDostupnost:

2 890  s DPHCena:
Množství:
ks
Basic Facts about Canada - nástěnná mapa 160 x 120 cm

Popis produktu

Oboustranně tištěná didaktická pomůcka v anglickém jazyce.

Součástí mapy je 15 stolních map ve formátu A3 se stejným obsahem, jako na velké mapě.

Novinka „Basic Facts about Canadaˮ, je dalším příspěvkem k vytvářenému souboru naučných tabulí pro studium cizího jazyka nazvaného „reálieˮ. Zpracovaným obsahem rozsáhlá naučná tabule zachycuje na dvou stranách základní a zároveň všeobecné informace o druhé největší zemi světa.
 

Obsah přední strany tvoří kromě obecně geografické mapy Kanady i základní informace jako údaje o rozloze, počtu obyvatel, hlavním městě a rekordy. Mapa je doplněná 22 textovými bloky o regionálních zvláštnostech a atrakcích, přírodních podmínkách a zajímavostech, které ilustrují fotografie.
 

Zadní strana Vás provede za pomoci map, barevných obrázků a zajímavých textů přes témata jako dějiny, politický systém, administrativní členění, fauna, flóra a podnebí Kanady. O nesourodé směsi různých kanadských tradic a kultur, různorodosti etnik a současném složení populace se dozvíte v téma-tech lidé, jazyky a kultura. Hospodářská vyspělost a bohatství jsou popisovány v tématu doprava, průmysl a zemědělství.

Související zboží


Napište nám
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Doporučte nás


Prodejna Olomouc
Prodejna Olomouc
Kontakty
Excart Maps s.r.o.
Kubelíkova 329, 779 00 Bystrovany
e-mail: info@kralovstvimap.cz
tel: 733 540 183, 737 301 352
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
JavaScript musí být povolen